Bu gün Avropa Liqasında 43 oyun keçiriləcək

  11 İyul 2019    Oxunub : 690
Bu gün Avropa Liqasında 43 oyun keçiriləcək
Bu gün Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına yekun vurulacaq.
Azvision.az xəbər verir ki, son oyun günündə 43 qarşılaşma keçiriləcək.

17:30. “Pünik” (Ermənistan) - "Şkupi" (Şimali Makedoniya)

18:00. "Ordabası" (Qazaxıstan) - “Torpedo” (Kutaisi, Gürcüstan)

18:45. “Ventspils” (Latviya) - "Teuta" (Albaniya)

19:00. "Alaşkert" (Ermənistan) - "Makedoniya Gerçe" (Şimali Makedoniya)

19:30. "Laçi" (Albaniya) - "Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail)

19:30. AEK (Kipr) - “Petrokub” (Moldova)

19:45. “Trans” (Estoniya) - "Buduçnost" (Monteneqro)

20:00. “Flora” (Estoniya) - "Radniçki" (Serbiya)

20:00. “Kuopio” (Finlandiya) - “Vitebsk” (Belarus)

20:00. “Səbail” (Azərbaycan) - "Universitatya" (Rumıniya)

20:30. "Baltsan" (Malta) - "Domjale" (Sloveniya)

20:30. "Riteryay" (Litva) - “Klaksvik” (Farer adaları)

20:30. "Rujomberok" (Slovakiya) - "Levski" (Bolqarıstan)

21:00. "Akademiya Pandev" (Şimali Makedoniya) - "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina)

21:00. "Brondbü" (Danimarka) - “İnter” (Turku, Finlandiya)

21:00. "Debretsen" (Macarıstan) - "Kukesi" (Albaniya)

21:00. "Dinamo" (Tbilisi, Gürcüstan) - “Enqordani” (Andorra)

21:00. "Makkabi" (Hayfa, İsrail) - "Mura" (Sloveniya)

21:00. "Sperantsa" (Moldova) - “Neftçi” (Azərbaycan)

21:00. “Brann” (Norveç) - “Şemrok Rovers” (İrlandiya)

21:00. “Jalgiris” (Kaunas, Litva) - "Apollon" (Kipr)

21:00. “Kruzaders” (Şimali İrlandiya) - "B-36 Torshavn" (Farer adaları)

21:00. “Liepaya” (Latviya) - “Dinamo” (Minsk, Belarus)

21:00. “Malmö” (İsveç) - “Ballumena” (Şimali İrlandiya)

21:00. “Mölde” (Norveç) - “Reykyavik” (İslandiya)

21:00. “Radnik” (Bosniya və Herseqovina) - “Spartak” (Trnava, Slovakiya)

21:00. “Şaxtyor” (Soliqorsk, Belarus) - “Hibernian” (Malta)

21:30. “Fola Eş” (Lüksemburq) - “Çixura” (Gürcüstan)

22:00. “Konnax” (Uels) - "Kilmarnok" (Şotlandiya)

22:00. "Olimpiya" (Lyublyana, Sloveniya) – “Riqa” (Latviya)

22:30. "Çukariçki" (Serbiya) - "Banants" (Ermənistan)

22:30. "Styaua" (Buxarest, Rumıniya) - “Milsami” (Moldova)

22:30. "Zeta" (Monteneqro) - “Vidi” (Macarıstan)

22:30. “Dunayska Streda” (Slovakiya) - "Krakoviya" (Polşa)

22:30. “Europa” (Cəbəllütariq) - "Legiya" (Polşa)

22:45. "Aberdin" (Şotlandiya) - “Rovanyemi” (Finlandiya)

22:45. “Kliftonvill” (Şimali İrlandiya) - “Hoqesun” (Norveç)

22:45. “Kork Siti” (İrlandiya) - “Proqres” (Lüksemburq)

22:45. “Sent-Patriks” (İrlandiya) - “Nörrçöpinq” (İsveç)

23:00. "Honved" (Macarıstan) - “Jalgiris” (Vilnüs, Litva)

23:00. “Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina) - “Kayrat” (Qazaxıstan)

00:00. “Breydablik” (İslandiya) - “Vaduts” (Lixtenşteyn)

00:00. “Styarnan” (İslandiya) - “Levadiya” (Estoniya)

Azvision.az

Teqlər: